Flash obraz

Autopůjčovna mikrobusů pro přepravu osob

Využitím některé autopůjčovny mikrobusů se navíc nemusíte tlačit ve veřejných autobusech, nebo ve vlacích. Užijete si komfort, který Vám jsou pohodlné mikrobusy schopné nabídnout a přitom za rozumnou cenu. Navíc si můžete spolu s mikrobusem ve většině případů objednat i profesionálního řidiče, který si podrobně nastuduje cestu, kterou se dostanete do cíle. V dnešní době jsou už samozřejmostí také navigační zařízení, které řidiči cestu usnadňují.

Půjčit si mikrobus je vhodné i v případě, že se chystáte na dovolenou. Pokud Vás jede více osob, je praktické jet jedním dopravním prostředkem, protože za sebou jedoucí auta na sebe musí neustále dohlížet a kontrolovat, jestli jsou všechny nebo se nějaké ztratilo po cestě. Autopůjčovny mikrobusů pro přepravu osob už hlavně poskytují luxusně vybavené mikrobusy, které jsou jednak pohodlnější než veřejné autobusy a také omnoho prostornější a bezpečnější než osobní auta.

Zapůjčení mikrobusů je vhodné i pro přepravu menších kolektivů na firemní akce nebo co se týče přepravy svých zaměstnanců na jednotlivá školení, nebo konference. Navíc služeb autopůjčoven mikrobusů můžete využít nejen na cestách po České republice, ale také v zahraničí a na delší cesty.

Pokud pořádáte firemní akci mimo město a potřebujete sehnat efektivní a ekonomický způsob přepravy, obraťte se na naši autopůjčovnu mikrobusů. Využijte efektivní a ekonomický způsob dopravy. Jeďte na firemní akci, školení nebo teambuilding mikrobusem k pronájmu.
Zajistíme vám tolik mikrobusů k pronájmu, kolik budete potřebovat. Součástí naší nabídky je vysoký standard poskytovaných služeb. Naše mikrobusy jsou nové a vždy čisté a uklizené. Kvalitní pneumatiky a navigace jsou samozřejmostí.

Naše autopůjčovna mikrobusů pro firemní účely poskytuje firmám a velkým společnostem individuální podmínky pronájmu mikrobusů. Kontaktujte nás pro konkrétní nabídku. Pokud jste již byli naším klientem, získáte od nás další výhody.
Ať už potřebujete své zaměstnance nebo klienty přepravit na letiště, firemní večírek, akci, sportovní utkání nebo divadelní představení, zajistíme vám mikrobus k pronájmu dle vašich představ. Můžete také využít služeb našeho řidiče a nemusíte se vůbec o nic starat. Firmám navíc nabízíme speciální výhody a bonusy.

Proč si půjčit mikrobusy k pronájmu pro firemní účely právě od nás?

·    Vysoká úroveň služeb naší autopůjčovny mikrobusů.
·    Individuální podmínky pro firemní klientelu.
·    Vždy čisté a naprosto spolehlivé vozy.
·    Pronajímáme pouze nové mikrobusy.
·    V ceně pronájmu mikrobusu je havarijní pojištění se spoluúčastí pouze 1 procento a vysoká úrazová pojistka.
·    Všechna vozidla mají kvalitní pneumatiky Michelin, zapůjčení zimních řetězů zdarma po celé zimní období.
·    Navigace k pronájmu mikrobusu zdarma.
·    Možnost objednat si služby řidiče.
·    Další výhody a bonusy pro stálé klient z řad firemní klientely!

Většinou jsou mikrobusy schopné přepravit přibližně něco kolem osmi osob, ale existují i větší mikrobusy, které mají kapacitu téměř dvacet osob. Záleží jenom na Vás, jaký počet lidí potřebujete přepravit. Potom stačí následně zajít do půjčovny mikrobusu pro přepravu osob a zvolit ten nejvhodnější mikrobus pro Vás.
 

Mikrobusy na cesty

Mikrobusy na školní výlety

Mikrobusy na firemní akce

Půjčovna mikrobusu pro převoz zboží

Mikrobusy k pronájmu a jejich výhody

Pronájem mikrobusu Praha

Půjčovna mikrobusů pro přepravu osob