Flash obraz

Autopůjčovna mikrobusů – výhody a bonusy

Ceny v autopůjčovnách se můžou lišit. Rozhodující je taky vzdálenost, kterou chcete v mikrobusu absolvovat a jestli si potřebujete objednat taky řidiče mikrobusu, nebo ho zvládnete řídit sami. V každém případě jsou to profesionální řidiči, který Vás bezpečně dopraví na místo určení, a Vy si můžete v pokoji vychutnávat cestu, nebo odpočívat. Jestli byste ale zvládli řízení mikrobusu sami, zapůjčení navigace zdarma, které Vám poskytne autopůjčovna, Vás spolehlivě navede, kam potřebujete.

Autopůjčovna častokrát poskytuje i různé výhody při zapůjčení mikrobusu. Pokud se chystáte mikrobusem na dlouhou cestu napříč republikou, dálniční známka, která je samozřejmostí, Vám přijde vhod, a Vy se nemusíte starat, kde ji na poslední chvíli sehnat. Také se nemusíte v průběhu cesty nudit, protože jednou z výhod je i zapůjčení přenosného dvd přehrávače zdarma. Můžete tak strávit cestu koukáním se na filmy, a čas Vám tak hned uteče rychleji.

Půjčení si mikrobusu je zvlášť praktické pokud se chystáte na velkou rodinnou dovolenou, a museli byste jít několika auty. Všechny osoby mohou cestovat pěkně pohromadě, a nemůže se stát, že by někteří dorazili později nebo někde uvízli. Navíc pokud máte ještě malé děti, každá autopůjčovna mikrobusů Vám zcela jistě poskytne autosedačku pro děti zdarma, nebo dokonce i dětskou cestovní postýlku zdarma.

Autopůjčovny mikrobusů mají široký vozový park a prioritou je mít nové vozy, které jsou bezpečné a pohodlné. Bezpečnost také závisí od použití kvalitních pneumatik a hlavně jejich pečlivě výměně při příchodu zimního období, kdy je na cestách větší nebezpečí díky ledu. V tomto období Vám také pomůžou na cestách sněhové řetězy, které Vám autopůjčovna zabezpečí zdarma.

Našim věrným zákazníkům garantujeme individuální podmínky i ceny. Pokud máte navíc zájem o dlouhodobý pronájem, můžete nás rovněž kontaktovat s žádostí o individuální kalkulaci.
Mikrobusy k pronájmu z naší autopůjčovny mikrobusů splňují vysoké standardy kvality. Vždy vám půjčujeme vozy maximálně dva roky staré, v perfektním stavu a dokonale uklizené a čisté.

V ceně pronájmu mikrobusu je havarijní pojištění. Součástí výbavy vozu je navigace, kvalitní pneu, zimní řetězy, dětské autosedačky i cestovní postýlky.

Výhody pronájmu mikrobusů:
·    Efektivní a ekonomický způsob dopravy více osob.
·    Možnost komplexních služeb, včetně služeb řidiče.
·    Vysoká úroveň poskytovaných služeb.
·    Možnost zapůjčení mikrobusu k pronájmu i na delší období.
·    Krátkodobé i dlouhodobé pronájmy podle potřeby klienta.
·    Kompletní servis vozů v ceně.

Bonusy poskytované stálým zákazníkům:
·    Individuální cenová nabídka.
·    Slevy za časté pronájmy mikrobusů.
·    Slevy za dlouhodobé pronájmy mikrobusů.
·    Většina služeb v ceně pronájmu.
·    Množství dalších výhod pro věrné klienty.

Kontaktujte nás pro více informací.
 

Mikrobusy na cesty

Mikrobusy na školní výlety

Mikrobusy na firemní akce

Půjčovna mikrobusu pro převoz zboží

Mikrobusy k pronájmu a jejich výhody

Pronájem mikrobusu Praha

Půjčovna mikrobusů pro přepravu osob