Flash obraz

Mikrobusy Exclusive - pohodlí a komfort

Mikrobusy Vám v průběhu Vaši cesty zaručí plnohodnotný komfort, a to jestli budete absolvovat trasu delší nebo i kratší. V autech moc místa pro nohy nebývá, ale díky prostornému interiéru v mikrobusech se nebudete cítit stísnění, a budete si moct v pohodlí vychutnávat cestu k cíli. Pokud by byla cesta příliš dlouhá, mikrobusy exklusive mají i polohovatelná sedadla, které ještě více přispějí k Vaši příjemné cestě. Můžete se prospat, nebo jen relaxovat.

Dalším plusem luxusních mikrobusů je, že disponují dvd přehrávačem, a vy si tak můžete zkrátit dlouhé cesty přehráváním filmů. Filmy Vás rozptýlí a čas Vám bude utíkat rychleji, než si myslíte. Nebo pokud nejste velkým fanouškem filmů, můžete se zaposlouchat do hudby. Pokud byste cestovali někam na firemní akci, nebo školení a podobně, určitě byste využili praktický mikrofon, který je Vám v mikrobusech exklusive vždy k dispozici. Nemusíte tak zvyšovat svoje hlasivky, jednoduše použijete mikrofon, který zvýši hlas za Vás.

Samozřejmostí ve výbavě luxusních mikrobusů je také klimatizace. Dnes se už bez tohohle vybavení neobejde snad žádné auto. V horkých letních dnech je klimatizace skutečně velice prospěšná. Je příjemné sedět v mikrobusu a vychutnávat si cestu v přiměřené teplotě, a nemuset se trápit v horku. Nastavíte si teplotu, která Vám vyhovuje, a potom Vám už nic nebrání v klidné cestě.

Mikrobusy mají také navigaci, takže se nemusíte obávat, že byste mohli zabloudit. Díky navigaci přijdete vždy pohodlně na místo určení. Mikrobusy exclusive nám tedy nabízejí nevídaný komfort a pohodlí, které je jen velmi těžké přehlédnout.

Mikrobusy na cesty

Mikrobusy na školní výlety

Mikrobusy na firemní akce

Půjčovna mikrobusu pro převoz zboží

Mikrobusy k pronájmu a jejich výhody

Pronájem mikrobusu Praha

Půjčovna mikrobusů pro přepravu osob