Flash obraz

Mikrobusy k pronájmu – výhody, o kterých se vám nemusí jen zdát

Začátkem letní sezóny přemýšlí někteří z nás, jak smysluplně strávit dovolenou a přemýslí o mikrobusu a jeho pronájmu. Chystáme se na pobyt v naší krásné vlasti, spřádáme plány o zájezdu k moři či do hor. K dovolené patří také cesta na ní. Vedle stále oblíbené letecké dopravy se mnoho lidí rozhodne pro cestu po vlastní ose, osobním autem.

Ale jsou i takoví, kteří mají větší rodinu nebo nevlastní automobil. Jak se na dovolenou mají dostat?
Tuto otázku vyřešíme za Vás, naše půjčovna mikrobusů má řešení pro mnoho zájemců. Pronájem mikrobusu za velmi výhodných podmínek. Samozřejmě, že v případě potřeby dokážeme vyjít vstříc i zákazníkům, kteří potřebují větší kapacitu pro dopravu na dovolenou.

Pronájem mikrobusu - naše mikrobusy

Naše mikrobusy Citroën Jumper a Mercedes Vito pronajímáme i s řidičem, nemusíte se tedy start o provoz a stav mikrobusu během pronájmu. Předběžnou kalkulaci pronájmu mikrobusu vám na požádání spočítáme předem, takže máte představu o našich podmínkách i cenách. Doporučujeme provést včas rezervaci mikrobusu, vzhledem k blížící se sezóně dovolených.

Pronájem mikrobusu - výhody

Výhody zapůjčení mikrobusů jsou naprosto jasné, pohodlné cestování s možností krátkých zastávek po cestě, osobní řidič k dispozici po dobu celého pronájmu. Žádné starosti s tankováním, dálniční známkou či dopravními předpisy v zahraničí. Naše firma vše řeší v podstatě za vás, za našeho váženého klienta, který využil pronájem mikrobusu připravený přímo na míru. Cenu za pronájem mikrobusu můžete najít na našich internetových stránkách, ale v případě dlouhodobých pronájmů a stálých zákazníků provádíme kalkulaci za pronájem mikrobusu individuelně.

Pronájem mikrobusu má své další výhody. Celou dobu je půjčené vozidlo spolehlivě monitorováno pro případ krádeže. V případě ponechání vašeho vozidla na našem parkovišti nepožadujeme vratnou zálohu při pronájmu mikrobusu.
Naše mikrobusy jsou pojištěny, mají platnou dálniční známku, navigaci a přenosný DVD přehrávač v kabině cestujících. Spolehlivé obutí pneumatikami Michelin vám zajistí klidnou cestu v jakékoliv roční době. V případě zimního období jsou mikrobusy vybaveny i sněhovými řetězy.

Výhody pronájmu mikrobusu jsou nepopiratelné. Dopraví na místo větší počet pasažérů za stejnou cenu jako osobní auto. Řidiči se mohou častěji střídat, aby nebyli unaveni při delší cestě. A hlavně při pronájmu mikrobusu vám stačí řidičské oprávnění skupiny B, kterou má každý řidič.

 

Mikrobusy na cesty

Mikrobusy na školní výlety

Mikrobusy na firemní akce

Půjčovna mikrobusu pro převoz zboží

Mikrobusy k pronájmu a jejich výhody

Pronájem mikrobusu Praha

Půjčovna mikrobusů pro přepravu osob