Flash obraz

Mikrobusy na cesty

Potřebujete vycestovat, ale je Vás větší množství osob, tudíž se nevejdete do osobního automobilu a nechcete cestovat v přeplněném autobuse, kde je plno neznámých lidí? Máme pro Vás řešení! Využijte našich služeb pronajímání mikrobusů i s řidičem. Je to velmi jednoduché. Stačí zavolat naší autobusové společnosti a my se o Vaši bezstarostnou a pohodlnou cestu postaráme. Naše mikrobusy uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Plně chápeme, když potřebujete vycestovat pouze do ne příliš vzdáleného místa, je zbytečné si objednávat letenku. Cesta na letiště a čekání na spoj by Vám zabrala mnohem více času než samotná cesta. V tomto případě využijte našich mikrobusů, které pojmou 8 – 19 cestujících. Jsou mnohem pohodlnější než obyčejné autobusy a ve srovnání s osobími automobily jsou mnohem prostornější a především bezpečnější.

Naše mikrobusy Vám nabízejí vysoký komfort, jsou plně klimatizovány a sedačky si můžete přizpůsobit, jakým způsobem budete chtít. Samozřejmostí je satelitní navigace a profesionální řidič, který má ujetých mnoho šťastných kilometrů bez nehody, což Vám zajistí bezpečnou cestu. Jsou tedy vhodné i na velmi dlouhé trasy, například pokud budete chtít rádi vycestovat do zahraničí na dovolenou nebo na pracovní schůzku s vícero klienty a chcete jim zajistit ten největší komfort a luxus, který odpovídá úrovni vaší firmy. Naše luxusní mikrobusy jsou zkrátka vhodné pro kohokoliv. Ať už jste firma nebo rodina s malými dětmi. Jsme si jisti, že každého klienta uspokojíme našimi službami.

Jsme si jisti, že v našich mikrobusech budete velmi spokojeni. V případě, že budete cestovat na velké vzdálenosti, máme pro Vás pro zpříjemnění v podobě DVD filmu, které jsou součástí našich mikrobusů. Pokud budete mít pro vaši cestu průvodce, součástí je i mikrofon. Velkou výhodou našich mikrobusů je jejich mnohem vyšší rychlost než u klasických autobusů, které někdy nedosahují ani na dálnici maximální povolené rychlosti.

Pevně doufáme, že pokud vás naše nabídka zaujala, budete nás kontaktovat a zažijete bezstarostný výlet či dovolenou, bez zbytečných zastávek a přeplněného autobusu plného cizích lidí.

Mikrobusy na cesty

Mikrobusy na školní výlety

Mikrobusy na firemní akce

Půjčovna mikrobusu pro převoz zboží

Mikrobusy k pronájmu a jejich výhody

Pronájem mikrobusu Praha

Půjčovna mikrobusů pro přepravu osob