Flash obraz

Mikrobusy k pronájmu na firemní akce

Pro přepravu menších kolektivů na firemní akce je určitě vhodné zvolit možnost pronájmu mikrobusu. Pokud potřebujete své zaměstnance přepravit na služební cestu, školení, konferenci, kongres, teambuilding či jiné firemní akce, můžete si vybrat z naší nabídky přepravy mikrobusy.

Naše firma se zabývá autobusovou mezinárodní i vnitrostátní přepravou již od roku 1997. Můžete se pohodlně dopravit po tuzemsku nebo navštívit s námi zahraniční firemní akci. Snažíme se maximálně přizpůsobit vašim požadavkům.

Mikrobusy k pronájmu na firemní akce často využívají firmy, které hledají komfortní a pohodlnou přepravu více osob najednou.
Nemusíte se obávat nedochvilnosti vašich zaměstnanců ani složitě popisovat cestu každému zvlášť, jednoduše necháte přepravit všechny zaměstnance najednou a ještě k tomu bezpečně a pohodlně. Po celou dobu jízdy vám bude k dispozici profesionální řidič, který se vám bude snažit vyjít maximálně vstříc.

Nabízíme mikrobusy značky Citroën nebo Mercedes. Pro menší skupiny doporučujeme mikrobus Citroën, v kterém lze přepravit 9 osob. Využít můžete klimatizaci a jistě se vám bude hodit také mikrofon. Pro větší skupiny osob zajistíme přepravu mikrobusem Mercedes Sprinter. Tento vůz má kapacitu 19 + 1 místo, takže pohodlně převeze velký počet vašich zaměstnanců a kolegů. K dispozici je klimatizace, mikrofon, posuvná polohovatelná sedadla, CD a DVD. Samozřejmostí je profesionální řidič, který vás dopraví kamkoliv.

Velkou výhodou pronájmu mikrobusu na firemní akce je její pohodlnost. Skoro pro každého je lepší využít smluvené přepravy, na kterou se můžete vždy spolehnout než cestovat hromadnou městskou dopravou nebo každý z firmy svým vozem. Mikrobus je přistaven ve smluvený čas na smluvené místo a je kladen důraz na dochvilnost. Tudíž se nemusíte bát zpoždění. Vaši firemní akci s námi jistě nezmeškáte. Každý z přepravených má v mikrobuse své místo, takže se nemusí obávat, že by jako např. v hromadné autobusové dopravě musel celou cestu stát.

Mikrobusy na cesty

Mikrobusy na školní výlety

Mikrobusy na firemní akce

Půjčovna mikrobusu pro převoz zboží

Mikrobusy k pronájmu a jejich výhody

Pronájem mikrobusu Praha

Půjčovna mikrobusů pro přepravu osob