Flash obraz

Mikrobusy k pronájmu na školní výlety

Pronájem mikrobusů pro školní výlety poskytuje finančně velmi výhodnou možnost přepravy menší skupiny žáků či studentů. U nás dbáme na kvalitu přepravy a pocit jistoty. Naše autobusy i mikrobusy mají sjednané úrazové pojištění všech sedadel. V zimě jezdíme na zimních pneumatikách. Po celou dobu výletu je vám k dispozici profesionální řidič, který je připraven splnit jakékoliv vaše přání. Samozřejmostí je také zastavit, kdykoliv to bude potřeba.

Nejčastěji jezdíme na půldenní či celodenní školní výlety. Častými cíly jsou starobylý hrad Karlštejn, zámek Konopiště, lázeňské město Karlovy Vary, překrásný zámek Hluboká nebo do Českého Krumlova. Velmi často jezdíme také na exkurze do Prahy, kde se většinou ani za celý den žáci nestihnou seznámit se všemi památkami.

Pronájem mikrobusů na školní výlety se také využívá např. na pevnost Terezín, okouzlující hrad Český Šternberk, do historického města Kutné hory, Dětenic nebo Mladé Boleslavi.

Pokud se rozhodnete cestovat i mimo hranice České republiky, není to problém. Pronájem mikrobusů na cestu do zahraničí se využívá také velmi často. Školy nejčastěji navštěvují rakouské město Vídeň a mladší žáci velmi rádi jezdí do zábavného parku, ve kterých jsou díly sestavené výhradně ze stavebnice Lega, do Legolandu u Mnichova. Nachází se zde obrovské množství zábavy, horské dráhy, modelové vesničky, které mohou sloužit jako učební pomůcka a další atrakce spojené s legem.

Samozřejmě je možné zajistit pronájem mikrobusu na školní výlet kamkoliv dle vašeho přání. Vše záleží na domluvě. Jsme ochotni vyjít vám s každým přáním vstříc.

Máte možnost vybrat si mikrobusy Citroën nebo Mercedes. Pokud cestujete jako menší školní skupina, doporučujeme mikrobus s kapacitou 9 osob. V tomto vozidle žáci mohou pohodlně cestovat a využít klimatizaci, která se jistě bude hodit v horkých letních dnech a pro pedagogy je k dispozici mikrofon, takže po celou dobu jízdy můžete popisovat vašim žákům cestu.

Pokud jste větší školní skupina, je možný pronájem mikrobusu Mercedes Sprinter. Má kapacitu 19 + 1 osob, takže přepraví velký počet žáků či studentů. Opět se bude velmi hodit klimatizace a mikrofon, navíc je možné využít polohovatelná sedadla uzpůsobená na delší cestování tak, aby bylo pro vás cestování co nejpříjemnější. Dále můžete využít poslech CD, pustit si filmy na DVD. Samozřejmostí je profesionální řidič, který je vám k dispozici po celou dobu zájezdu.

Zaručujeme odjezd a návrat z a do školy nebo smluveného místa tak, aby žáci nebo studenti mohli bezpečně nastoupit i vystoupit z mikrobusu. Řidič bude ochotný vám zastavit kdykoliv to bude potřeba.

Naší prioritou je hlavně pohodlí cestujících a bezpečnost přepravy. Využijte možnosti pronájmu mikrobusů na školní výlety a dopřejte žákům či studentům klidnou a příjemnou cestu. Budete velmi spokojeni. Cestovat s námi mohou malé i velké kolektivy, po krásách naší vlasti i do zahraničí. Pronájem mikrobusů nabízí velmi pohodlnou, finančně nenáročnou, rychlou a bezpečnou formu přepravy. Neváhejte a budete velmi spokojeni.

Mikrobusy na cesty

Mikrobusy na školní výlety

Mikrobusy na firemní akce

Půjčovna mikrobusu pro převoz zboží

Mikrobusy k pronájmu a jejich výhody

Pronájem mikrobusu Praha

Půjčovna mikrobusů pro přepravu osob