Flash obraz

Pronájem mikrobusu Praha

Plánujete-li společnou dovolenou s Vaší rodinou, s přáteli, či kolegy, pak můžete využít výhodný pronájem mikrobusu. Mikrobusy mohou vyřešit Vaše dilema, jak efektivně snížit náklady na cestování. Mikrobusy totiž pojmou mnohem více pasažérů, než osobní vůz, a na druhou stranu Vás mikrobusy zbaví nutnosti platit za nevyužití prostor, kdybyste si pronajali standardní autobus. Ekonomický způsob dopravy tak přináší mikrobusy, kdy si pronájem mikrobusu můžete domluvit u naší firmy.

Mikrobusy a jejich mnohostranné využití

Mikrobusy přináší možnost soukromého, tak firemního využití. Mikrobusy oceníte například v rámci Vaší služební cesty, firemní akce, přepravy zahraničních obchodních partnerů, klientů z a na letiště aj. Mikrobusy jsou užitečným dopravním prostředkem při poznávacích zájezdech, při trávení dovolené u moře, na horách. Bude záležet čistě na Vás, k jakému účelu mikrobusy využijete.

Pronájem mikrobusu – krátkodobý i dlouhodobý pronájem

Pronájem mikrobusu Praha může být na tak dlouhou dobu, na jakou budete potřebovat. Mikrobusy můžete poptávat například za účelem přepravy Vašich svatebních hostů v rámci jednoho dne. Mikrobusy si můžete zamluvit také na týdenní, či delší dovolenou, ať už tuzemskou, nebo zahraniční. Pronájem mikrobusu se Vám vyplatí jak v případě, že budete mít zájem o krátkodobý, tak dlouhodobý pronájem mikrobusu.

Pronájem mikrobusu místo využití obytného vozu, karavanu

S mikrobusy se můžete vydat takříkajíc neznámo kam, vstříc dobrodružstvím. Pokud rádi cestujete, poznáváte nepoznané, ale současně si chcete dopřát kvalitní komfort ubytování, pak jsou pro Vás mikrobusy vhodnější variantou, než tzv. druhý domov na kolečkách. S mikrobusy se můžete dopravit k místu Vašeho cíle, kde Vás čeká ubytování zvolené podle Vašeho přání a požadavků. I když obytné vozy a karavany mají co do sebe, ne každému vyhovuje spát na cestách, či dokonce během cesty. Mikrobusy tak můžete využít čistě „jen“ pro pohodlnou a bezpečnou přepravu, kdy se nebudete muset nijak mačkat během jízdy, a potýkat se s případným rozlámaným tělem po spánku.

Mikrobusy na cesty

Mikrobusy na školní výlety

Mikrobusy na firemní akce

Půjčovna mikrobusu pro převoz zboží

Mikrobusy k pronájmu a jejich výhody

Pronájem mikrobusu Praha

Půjčovna mikrobusů pro přepravu osob