Flash obraz

Půjčovna mikrobusů na dovolenou

Chystáte se na dovolenou ve větším počtu lidí, a logicky Vás napadne, že pojedete dvěma nebo více auty. Říkáte si, že to je pohodlná forma cestování. Jenže jakmile jede více aut, je potřeba na sebe vzájemně dohlížet, neustále kontrolovat, jestli jsou všechna auta při sobě, nebo se jedno někde zatoulalo. Abyste měli kontrolu a přehled nad všemi cestujícími, můžete si půjčit mikrobus na dovolenou, a všichni pojedete jenom jedním dopravním prostředkem.

Tato varianta cestování nabízí mnoho výhod. Nejenže není možnost, aby v případě aut nějaké zabloudilo, ale také se řidiči můžou častěji prostřídat na dlouhé cestě, co zaručuje větší bezpečnost. Půjčovna mikrobusů nabízí vozy s různým počtem míst, a to od osmi až po přibližně dvacet. Řídit mikrobusy navíc není ani nijak složité, a bude Vám stačit pouze řidičský průkaz pro osobní automobily.

Půjčit si mikrobus na dovolenou pro Vás znamená společné cestování s rodinou nebo přáteli, trávit čas dohromady hned na začátku dovolené. Pokud budete cestovat ve větším počtu v jednom dopravním prostředku, ušetříte také na pohonných hmotách, dálničních poplatcích, mýtném za průjezdy mostů a tunelů nebo za přepravu lodním trajektem.

Proč tedy cestovat společně autobusem, nebo vlakem, když si můžete na dovolenou půjčit mikrobus a být pány svého času. Pokud Vás po cestě něco upoutá, můžete zastavit. Nejste nijak omezení řádem, jak to je například u autobusů, volíte si svoje tempo cesty. Sami rozhodujete, kudy pojedete, a co všechno chcete po cestě vidět. To je neocenitelnou výhodou, když si na dovolenou půjčíte mikrobus a vydáte se vstříc dobrodružství.

Pro zimní dovolené, na hory nebo lyžařský zájezd, jsou naše mikrobusy k pronájmu vybaveny kvalitními zimními pneumatikami Michelin, navigací a zimními řetězy. Mikrobus se dá upravit pro aktuální počet cestujících, zbytek prostoru pak můžete využít na přepravu zavazadel, lyží a dalšího zimního vybavení. Většina sedadel v mikrobusu je polohovatelných, což vám zajistí dostatek pohodlí při delších cestách.
Naše mikrobusy k pronájmu jsou vybaveny rovněž dětskými autosedačkami i cestovními postýlkami, takže si komfortu tohoto způsobu přepravy mohou užít i vaši nejmenší. Mikrobus k pronájmu je ideálním prostředkem dopravy i na letní rodinnou dovolenou nebo dovolenou s přáteli. Pokud si mikrobus pronajmete na delší dobu, stanovíme vám individuální cenu i podmínky. Pro bližší informace nás kontaktujte.
Mikrobusy k pronájmu se hodí i pro přepravu osob na velké rodinné akce, jako jsou svatby, hostiny, výroční nebo narozeninové oslavy. Zajistěte si mikrobus k pronájmu i se službami řidiče a nebudete se muset starat o to, kdo z vás bude řídit. Užijte si rodinnou akci, jak se patří.

A jaké další výhody vám naše autopůjčovna mikrobusů nabízí?

·    Mikrobusy vždy čisté a v perfektním stavu.
·    Při delších pronájmech mikrobusů individuální ceny i podmínky.
·    Pronajímáme nové mikrobusy.
·    Havarijní pojištění se spoluúčastí pouze 5 procent v ceně!
·    Všechna vozidla jsou vybavena kvalitními pneumatikami Michelin.
·    Zapůjčení zimních řetězů zdarma po celou zimu.
·    Navigace zdarma k pronájmu mikrobusu.
·    Dětské autosedačky, cestovní dětské postýlky v ceně.
·    Možnost objednat si služby řidiče.
 

Mikrobusy na cesty

Mikrobusy na školní výlety

Mikrobusy na firemní akce

Půjčovna mikrobusu pro převoz zboží

Mikrobusy k pronájmu a jejich výhody

Pronájem mikrobusu Praha

Půjčovna mikrobusů pro přepravu osob