Flash obraz

Půjčovna mikrobusů nejen pro přepravu osob

Mikrobusy mohou být skvělou alternativou klasických velkých stěhovacích vozů. Ať už si zařizujete kancelář, nový domov, nemusíte se spoléhat čistě jen na stěhovací firmy, které nabízí k přepravě věcí dodávku. Rozhodně automaticky neplatí, že když se chce člověk stěhovat, tak plně využije celý zavazadlový prostor. Takové stěhování se pak poměrně prodraží. Naše půjčovna mikrobusů vychází vstříc nejen potenciálním a stálým zákazníkům, kteří se potřebují dopravit z místa A na místo B. Naše prostorné mikrobusy můžete také využít pro uvedené stěhování, či zařizování.

Mikrobusy nejen pro kolektivní dopravu a zájezdy

Hledáte-li spolehlivý, bezpečný a profesionální způsob dopravy v rámci Vašich plánovaných zájezdů, sportovních akcí, stmelovacích firemních večírků aj., pak využijte naše moderně vybavené mikrobusy. Mikrobusy, které nabízí naše půjčovna mikrobusů, využijete v rámci přepravy svatby, zájezdu na koncert, přepravy sportovního oddílu, ale také pro jakékoli další potřeby. Pronájem mikrobusu Praha není nijak podmíněn tím, že by se muselo jednat čistě jen o přepravu osob. Jste-li například jedním z účastníků veletržní akce, či přímo pořadatelem, pak můžete mikrobusy použít pro přepravu Vašich veškerých prezentačních materiálů. Mikrobusy nabízí oproti osobním automobilům nadstandardní zavazadlový prostor, který pojme mnohem větší objem.

Mikrobusy – přeprava hudební aparatury

Mikrobusy Vám mohou také elegantním způsobem vyřešit způsob, jak se bez problémů přepravit na pořádanou akci, kde budete koncertovat. Máte-li menší kapelu, kdy byste sice mohli využít například vlakové, nebo autobusové dopravy, zvažte pronájem mikrobusu. Riskovat, že by hudební aparatura byla při přesunu, přesedání, poškozena, či snad zničena, by také mohlo znamenat čelit nemalým komplikacím. Mikrobusy můžete využít jak pro Váš vlastní přesun, tak pro dopravení zvukové techniky. 

Mikrobusy pro rybaření

Mikrobusy můžete využít také pro Vaši relaxaci, například v rámci rybaření. Mikrobusy snadno pojmou Vás, Vaše kamarády, ale také veškeré rybářské náčiní. Zcela jistě zbude také místo pro Váš úlovek, kdy se v ten samý den, či následující den budete vracet domů.
Mikrobusy jsou vskutku osobním a užitkovým vozem, kdy záleží zcela na Vás, na Vašich individuálních požadavcích, jak mikrobusy využijete. Naše půjčovna mikrobusů Vám dává jistotu, že usednete za volant moderního a komfortního mikrobusu, jehož pronájem mikrobusu Vám může přinést například aktivně prožitou dovolenou.

Mikrobusy na cesty

Mikrobusy na školní výlety

Mikrobusy na firemní akce

Půjčovna mikrobusu pro převoz zboží

Mikrobusy k pronájmu a jejich výhody

Pronájem mikrobusu Praha

Půjčovna mikrobusů pro přepravu osob