Flash obraz

Půjčovna mikrobusu pro převoz zboží nebo stěhování - autodoprava

Pod pojmem autodoprava si představme více služeb. Většinou nám tyto služby poskytují majitelé osobních i nákladních automobilů, popřípadě i mikrobusů a autobusů. Můžeme je využít nejen v naší republice, ale i za hranicemi.

Autodopravu zajistí i naše půjčovna mikrobusů

Pokud si objednáte určité zboží větších rozměrů, prodávající vám nabídne jeho odvoz. Vy se můžete rozhodnout, zda využít jeho služeb, či použít pronájem mikrobusu, který vám velmi rádi poskytneme. Ušetříme vám váš čas i finance, o které byste přišli v případě využití vašeho vozidla. Naše ceny jsou totiž jedny z nejnižších na trhu.

Jsme spolehlivá půjčovna mikrobusů, jak nás najdete

Zákazník by si měl uvědomit, co si od pronájmu mikrobusů slibuje. Výběr firmy, jako je půjčovna mikrobusů je velmi důležitý. S pomocí internetu či poptávkového serveru si můžete najít řadu půjčoven automobilů. Je potřeba dbát referencí jiných zákazníků. A my budeme rádi, pokud se obrátíte na nás - mikrobusy k pronájmu, protože pro nás je vždy prioritou spolehlivá autodoprava poskytující pronájem mikrobusů.

Naše mikrobusy mají vždy odpovídající pojištění odpovědnosti dopravce a jsou zodpovědně připraveny od našich techniků pro provoz na našich silnicích, popřípadě i na zahraniční cesty. Před přepravou zásilky si zjistěte, jak dlouho bude přeprava trvat. Ideální je řešení, kdy můžete pomocí počítače sledovat pohyb zásilky.

Každý z vás může pronájem mikrobusů Praha využít

Mikrobusy může dnes využít v podstatě každá firma i jednotlivec. Je jen potřeba správně zadat poptávku na přepravu nákladu, který musí být předem připravený a popřípadě i pečlivě zabalený.  Pokud potřebujete převézt zboží poskládané na paletách, využijte služeb kamionové dopravy. Jestliže potřebujete přepravit písek, hlínu nebo stavební suť, je ideální autodoprava nákladní. I v tomto případě se na nás můžete obrátit, dokážeme vám zajistit odpovídající vozidla nebo alespoň dobře poradit.

Jaké mikrobusy si můžete pro převoz zboží a stěhování u nás pronajmout

Disponujeme oblíbenými mikrobusy Citroën Jumper a Mercedes Vito. Tyto mikrobusy se hodí nejen pro přepravu nákladů a stěhování, ale také pro spolehlivou přepravu osob.
 

Mikrobusy na cesty

Mikrobusy na školní výlety

Mikrobusy na firemní akce

Půjčovna mikrobusu pro převoz zboží

Mikrobusy k pronájmu a jejich výhody

Pronájem mikrobusu Praha

Půjčovna mikrobusů pro přepravu osob