Flash obraz

Rezervace mikrobusů

Jestliže se chystáte na nějaký výlet či na dovolenou, ale nevejdete se do jednoho auta a více aut nebo řidičů nemáte k dispozici, není žádný problém využít mikrobusy k pronájmu. Mikrobusy jsou ideální pro dvě čtyřčlenné rodiny, ale i pro více či méně cestujících. Můžete dokonce i ušetřit, neboť součástí je také dálniční známka zdarma a zapůjčení navigace zdarma a přenosný DVD přehrávač zdarma. Všechny vozy jsou bezkonkurečně pojištěny a za spoluúčast při zaviněné nehodě nebo poškození vozidla zaplatíte pouze 5%, (min. 5 000,-Kč) + poplatek za administrativu půjčovny. Mikrobusy podléhají přísným pravidelným technickým kontrolám a jsou velice kvalitně vybaveny. Nechybí letní/zimní pneumatiky Michelin a v zimních měsících sněhové řetězy zdarma.

Mikrobusy k pronájmu jsou ideální i pro cestování s dětmi. Samozřejmostí je dětská autosedačka zdarma a dokonce i dětská cestovní postýlka zdarma. Mikrobusy představují ten nejvyšší komfort, jaký při svém cestování po silnici můžete mít. Ať už máte v úmyslu vyrazit na nedalekou cestu a nebo vás naopak čeká dlouhý výlet do zahraničí, mikrobusy k pronájmu jsou vám k dispozici za každé situace.

Nové vozy vybavené pneu Michelin poskytují bezpečí a pohodlí. Nechte své auto doma a využijte mikrobus k pronájmu, který vám poskytne vše, co budete při své cestě potřebovat. Zapůjčení navigace zdarma vám zajistí, že se nikde neztratíte a přenosný DVD přehrávač zabaví i ty nejmenší cestovatele. Pokud na dovolenou jede více rodin, je mikrobus určitě lepší volbou než cestování několika auty. Už z hlediska bezpečnosti, neboť se v řízení může prostřídat více řidičů. Mikrobusy k pronájmu jsou prostorné a poskytují klientům komfortní cestování, a to i na tisíce kilometrů.

Nemusíte se starat o autosedačky pro děti, sněhové řetězy ani o dálniční známku. Vše vám bude zajištěno zdarma, což se rozhodně vyplatí. Mikrobus je v podstatě osobní automobil, takže k jeho řízení vám postačí řidičské oprávnění skupiny B. Všechna sedadla jsou samozřejmě vybavena bezpečnostními pásy a k většímu bezpečí přispívají i důkladné technické prohlídky. Mikrobusy k pronájmu jsou skvělou volbou pro větší skupiny lidí při cestování například do zahraničí.

 Ceník půjčovného Citroën Jumper verze L1/H1a L2/H2

 Doba půjčení

 Limit do 250 km/den

 1-2 dny

 2 000,-Kč/den

 Víkend (pá 16:00 - ne/po ráno)

 4 000,- Kč/víkend

 3-6 dní

 1 900,- Kč/den

 7-13 dní

 1 600,- Kč/den

 14 - 30 dní

 1 400,- Kč/den

 Měsíc

 25 000,- Kč (limit 6.500 km)

 Dva měsíce

 47 000,- Kč (limit 13.000 km)

Každý km nad limit: 4 Kč.

Uvedené ceny jsou bez DPH. K cenám je nutno připočítat DPH ve výši 21%.

Mikrobusy na cesty

Mikrobusy na školní výlety

Mikrobusy na firemní akce

Půjčovna mikrobusu pro převoz zboží

Mikrobusy k pronájmu a jejich výhody

Pronájem mikrobusu Praha

Půjčovna mikrobusů pro přepravu osob